У Китаї Porsche відкликає понад 6000 електромобілів Taycan

Згідно зі звітом, нещодавно опублікованим CnEVPost, Porsche дійсно ввіз до Китаю 6 172 електромобілі Taycan зразка 2020 та 2021 модельного року. Новий відгук стався приблизно через місяць після попередньої кампанії, пов’язаної з Taycan.

Автомобілі з потенційними проблемами були вироблені в період з 7 січня 2020 р. по 29 березня 2021 р. Державна адміністрація Китаю з регулювання ринку (SAMR) оголосила, що Porsche офіційно розпочне процес відкликання 30 липня 2022 р.

Виявлена ​​проблема Porsche Taycan стосується проблем із джгутами дротів передніх сидінь. При регулюванні сидінь оболонка джгута може зачепитися за приводний вал механізму регулювання сидіння. Якщо це станеться, не просто може постраждати джгут проводів: з’являється ймовірність, що належним чином не спрацює додаткова система утримання (SRS), а це вже пряма загроза безпеці. Адже очевидно, що вихід з ладу системи, що утримує, збільшує ймовірність отримання травми у разі аварії.

Porsche планує безкоштовно перевіряти джгути дротів сидінь на всіх відкликаних автомобілях у своїх дилерів. Якщо джгут пошкоджено або від’єднано, Porsche відремонтує або замінить його. І подбає про те, щоб його було прокладено таким чином, щоб його неможливо було пошкодити в майбутньому.

CnEVPost зазначає, що Porsche зовсім недавно вже відкликав Taycan у Китаї – у травні 2022 року. Попередня кампанія стосувалася також більш ніж 6000 електромобілів: була виявлена ​​ймовірність неправильної прокладки задніх ременів безпеки, що могло викликати проблеми із встановленням у Taycan дитячого сидіння. Приблизно рік тому Porsche також відкликав близько 6000 Taycan через проблеми з трансмісією – була проблема зв’язку з програмним забезпеченням електронного управління.

Як і багато інших електромобілів, Taycan добре продається в Китаї. Проте продажі стримує його висока ціна: згідно з китайським сайтом Porsche, Taycan у Піднебесній коштує від 898 000 юанів (134 000 доларів США).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com