У Китаї помітили новий Chery TJ-1, схожий на Land Rover

У Китаї вперше зробили якісні фото перспективного кросовера Chery TJ-1. Він несхожий на нинішні авто Chery: автомобіль хоч і невеликий, але виглядає брутально, як справжній позашляховик. Китайські ЗМІ порівнюють TJ-1 з Land Rover, і справді в якихось елементах подібність є, а сама Chery називає TJ-1 «єдиним повнопривідним кросовером ціною до 14 500 доларів». Тут мова, звичайно, про домашній китайський ринок.

Габарити автомобіля складають 4515 х 1865 х 1680 мм, колісна база – 2675 мм. Автомобіль запропонують покупцям у двох версіях: базова – з турбованим двигуном об’ємом 1,6 л та 7-ступеневим «роботом», топова – гібридна, з 1,5-літровим турбодвигуном та трансмісією DHT. Привід повний в обох варіантів, але другий відрізняється підвищеною економічністю: запас ходу чистою електрикою перевищить 100 км, загальний запас ходу – понад 1200 км, а середня витрата – близько 4,5 л на 100 км шляху.

Інтер’єр автомобіля буде як у чорних, так і світлих тонах. На передній панелі – мінімум фізичних кнопок, великий центральний екран з діагоналлю 14,8 дюйма, проєкційний дисплей, бездротова зарядка для телефону, передні сидіння з підігрівом, вентиляцією та масажем, аудіосистема Sony, ряд помічників при керуванні та медіасистема з оновленнями.

Судячи з цих знімків, Chery TJ-1 вже запущений у серійне виробництво, отже незабаром можна чекати на його офіційну прем’єру. Ну, а ціновий орієнтир вже позначила сама Chery.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!