У Фінляндії реєстрації електрокарів уперше перевершили реєстрації дизельних машин

За інформацією AMPERCAR.com, у Фінляндії вперше кількість проданих на ринку електричних моделей перевищила кількість реалізованих транспортних засобів з дизельними двигунами.

Як зазначається, кількість реалізованих електрокарів у Фінляндії за підсумками червня поточного року склали +1055 одиниць.

Що стосується транспортних засобів з дизельними силовими агрегатами, то всього за червень було реалізовано 1029 авто на важкому паливі. У минулому році цей показник становив +1338 авто.

Нагадаємо, в ЄС готують нову програму стимулювання продажу електромобілів. Завдяки реалізації програми до 2030 року викиди шкідливих речовин в атмосферу буде знижено на 55%. Єврочиновники вважають, що просте визначення дати не дасть автовиробникам потрібного стимулу, тому потрібно посилити екологічні стандарти і ввести штрафи за недотримання екологічних нормативів.

Зазначимо, нещодавно фахівці з’ясували, що електромобіль стає більш екологічним порівняно з бензиновим автомобілем лише через 21,7 тис. кілометрів пробігу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...