У BMW вирішили перейменувати свої моделі з ДВЗ заради електрокарів

Німецька автомобільна компанія BMW вирішила прибрати букву «i» з назв своїх автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння (ДВС), щоб уникнути плутанини з їхньою лінійкою електромобілів. Про це повідомив старший віце-президент марки BMW Бернд Кербер в інтерв’ю BMW Blog.

Дане рішення було прийнято у світлі того, що літера “i” раніше використовувалася як для позначення бензинових автомобілів, так і для електричних моделей BMW. Тепер компанія вирішила залишити тільки приставку «d» для автомобілів з дизельними моторами, «e» для гібридів, а «i» — виключно для електрокарів.

Спочатку буква “i” з’явилася в назвах бензинових моделей BMW наприкінці 1970-х і позначала наявність інжекторної системи подачі палива. Сьогодні таке маркування втратило свою актуальність, оскільки автомобілі з карбюраторами не випускаються.

Паралельно відділення BMW M, яке спеціалізується на виробництві високопродуктивних автомобілів, активно розробляє електромобілі. Як повідомляється, вже представлені моделі i4 M50, i5 M60, iX M60 та i7 M70 M Performance.

Крім того, BMW M планує значно збільшити продуктивність своїх автомобілів за рахунок нового електричного силового агрегату з чотирма моторами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com