У 2023-2026-х роках Ferrari представить 15 новинок

Ferrari презентувала план розвитку до 2026 року. Він має на увазі випуск 15 нових моделей, поступовий перехід на електрифіковані силові установки та підвищення прибутковості при одночасному збереженні ексклюзивності машин бренду.

Виробник повідомив, що вже цього вересня відбудеться прем’єра Purosangue – автомобіля, який він наполегливо не хоче називати кросовером. Як і передбачалося, новинку з атмосферним V12 вирішили не робити масовою: італійці розраховують, що із загального обсягу на неї припадатиме менше 20% продажів. Для порівняння, спорткари спеціальних серій – на зразок 812 Competizione – займуть приблизно 10-відсоткову частку, а під колекційні машини Icona і новий флагманський суперкар “Феррарі” відводить менше 5%. Про останній поки що нічого не відомо: бренд лише підтвердив, що довгоочікуваний спадкоємець LaFerrari буде запущений у зазначений період.

Очікується, що Ferrari Purosangue буде побудований на новій передньопривідній платформі з пневмопідвіскою та отримає повноцінний чотиримісний салон. Ми вже неодноразово бачили його прототипи на шпигунських фото- та відео, але офіційної інформації, як і раніше, небагато.

Також Ferrari оголосила, що до 2026 року 40% її портфоліо буде припадати на автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, а 60% – на гібриди і електрокари. У цей же час компанія продовжила розвивати ДВЗ. Її гібридні силові установки, як і раніше, будуватимуть з урахуванням гоночного досвіду. Перша повноцінна батарейна модель, яка з’явиться лише у 2025 році , отримає електромотори, розроблені та вироблені в Маранелло.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com