У 2021 році відкриють найдовшу трасу в Україні

Прес-служба «Укравтодору» опублікувала повідомлення і розповіла про плани відомства на 2021 рік. Згідно з опублікованими даними, в поточному році в Україні буде реалізовано масштабний проект і відкрита величезна магістраль диною тисяча триста дев’яносто три кілометри. Магістраль М-30 з’єднає Львівську і Луганську області, пише MMR.

«Укравтодор» планує з’єднати траси Стрий-Знам’янка та Знам’янка-Ізварине в одну магістраль. Глава відомства Олександр Кубрак розповідає, що закінчення будівництва і оновлення маршруту планують завершити до 24 грудня 2021 року.

Відомо, що траса М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине вважається найгіршою трасою міжнародного значення в Україні. Тому, основний упор в будівництві буде зроблений саме на цій ділянці.

Кубрак зазначає, що після закінчення будівництва і запуску в експлуатацію М-30, трафік на ній збільшиться в 1,5 рази мінімум.

Юрій Голік радник Олександра Кубракова додав, що нова траса стане найдовшою в нашій країні. Крім того, Голик поділився амбітними планами «Укравтодору» закінчити будівництво раніше терміну – до 24 серпня 2021 року до 30 річниці Незалежності України.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!