«Цією функцією майже ніхто не користувався», – Ілон Маск відповів на скарги нових власників Tesla Model Y

Покупці нових Tesla Model Y скаржаться на зниклу поперекову підтримку.

Як заявив Ілон Маск, Tesla з’ясувала, що поперековою підтримкою пасажирського сидіння користувалися далеко не всі, тому компанія прибрала її. Він також додав, що ціни на електромобілі ростуть через збільшення ціни комплектуючих.

Записи бортового комп’ютера підтвердили, що цією функцією майже ніхто не користувався, – Ілон Маск.

Компанія Tesla не дотримується щорічного графіка поновлення своїх автомобілів із зазначенням нового модельного року. Замість цього Tesla вносить зміни в свої серійні автомобілі в міру готовності цих змін.

Зазвичай зміни спрямовані на поліпшення електромобілів компанії, однак останні конструктивні зміни викликали розчарування нових власників Tesla Model Y, які підтвердили, що пасажирське сидіння не обладнане поперековою підтримкою.

Поперекова підтримка є важливою і зручною функцією регулювання крісла для багатьох людей. Вона є стандартом для автомобілів преміум-класу, а також використовується в машинах середньої цінової категорії. Нагадаємо, Tesla Model Y має стартову ціну 52000 доларів.

Раніше Tesla оголосила про відкликання деяких електромобілів Tesla Model 3 і Model Y, випущених за останні три роки, через те, що болти гальмівних супортів можуть бути не закріплені належним чином.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...