Toyota випустить перший електромобіль з автопілотом Bozhi 3X

Toyota планує представити перший електромобіль із просунутою системою автономного водіння, аналогічною Full Self-Driving від Tesla, для китайського ринку наступного року.

Спільне підприємство з державним автовиробником Guangzhou Automobile Group (GAC) передбачає відновлення частки японського автовиробника на китайському ринку, конкуруючи з місцевими виробниками за технологіями гібридів, батарей та інтелектуальних автомобілів.

У ході заходу у Гуанчжоу компанія оголосила про серію інноваційних цілей. GAC Toyota заявила, що наступного року випустить кросовер Bozhi 3X, який стане першою моделлю, оснащеною системою, що забезпечує просунуту допомогу в управлінні для паркування та навігації по шосе та місту. Це забезпечить лідерство в галузі технологій автономного водіння серед усіх іноземних брендів у Китаї, йдеться у заяві компанії.

GAC Toyota розробляє цю систему спільно з Momenta Global, стартапом, який створює програмне забезпечення для автономного керування автовиробниками, включаючи Mercedes-Benz. Компанія також співпрацює з Huawei для використання програмного забезпечення в автомобілях, починаючи з електричного седана, який буде запущено у 2025 році в Китаї.

Автовиробник також повідомив, що в період з 2026 по 2027 рік розпочне виробництво літій-залізо-фосфатних батарей, що дозволить знизити вартість виробництва електромобіля bZ4X на 40%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co