Toyota випустить нетиповий електричний пікап, який стане конкурентом Tesla

Toyota Motor посилює свої позиції на ринку електромобілів, тестуючи нову версію свого пікапа Hilux на електричній тязі, з планами розпочати виробництво в Таїланді до кінця 2025 року. Про це повідомив віце-президент Toyota Motor Asia Прас Ганеш на саміті Future Mobility Asia.

Ганеш наголосив на намірі компанії виробляти електричний Hilux BEV прямо в Таїланді, зазначивши, що це буде перший електричний пікап у лінійці Toyota. Він не розкрив конкретних деталей щодо цін чи обсягів виробництва.

Основним ринком Hilux BEV стане внутрішній ринок Таїланду, проте також розглядається можливість експорту. Ця стратегія збігається із планами Isuzu Motors, яка також оголосила про намір виробляти свій електричний пікап D-MAX у Таїланді.

Toyota тестує Hilux BEV у різних дорожніх та температурних умовах, щоб оптимізувати його продуктивність та задовольнити різноманітні потреби споживачів. Ганеш висловив занепокоєння щодо балансу між розміром батареї та вагою автомобіля, щоб забезпечити достатню вантажопідйомність.

Попри успіх у сегменті гібридних автомобілів, Toyota відстає від лідерів ринку електромобілів, таких як Tesla та BYD. Проте Ганеш залишається оптимістичним щодо зростання продажів гібридів у Таїланді та інших країнах Південно-Східної Азії, незважаючи на жорстку конкуренцію від більш доступних конкурентів, таких як Great Wall Motor. У 2023 році гібриди становили близько 11,5% від загального обсягу продажів автомобілів Toyota в Таїланді.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co