Toyota вибачилася за високий попит на новий Land Cruiser: черга розтягнулася на роки

Японський автовиробник Toyota офіційно попередив про величезну чергу на позашляховик Land Cruiser нового покоління. За інформацією, розміщеною на офіційному сайті компанії на домашньому ринку, чекати на свій автомобіль можна протягом чотирьох років. Японці вже вибачилися за ситуацію, що склалася і просять поставитися до неї з розумінням.

«Ми щиро просимо вибачення за те, що новий Land Cruiser 300 виявився дуже популярним не лише в Японії, а й у всьому світі. Термін поставки після замовлення може становити 4 роки. Ми зробимо все можливе, щоб скоротити цей час», – йдеться у повідомленні компанії.

Серед причин, що призвели до такої ситуації, називають високий попит на позашляховик і складності з постачанням електронних компонентів. До речі, ситуація з дефіцитом напівпровідників може покращитися лише у другій половині року.

Нагадаємо, прем’єра Toyota Land Cruiser 300 відбулася у червні 2021 року. Новинка відразу викликала настільки ажіотажний попит, що виробнику довелося заборонити перепродувати автомобіль протягом року після його отримання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com