Toyota розробляє інноваційне роботаксі

Японський автовиробник Toyota планує співпрацювати зі стартапом з виробництва автономних транспортних засобів Aurora та гігантом автозапчастин Denso, щоб створити парк інноваційних роботаксі. Розробкою й тестуванням безпілотних автівок будуть займатися фахівці трьох компаній. Апаратне та програмне забезпечення для автономного водіння надасть Aurora.

Крім того, вже відомо, що модель Toyota Sienna теж буде використовуватися технології безпілотного водіння Aurora. Планується, що до кінця цього року буде спроєктовано та побудовано першу тестову модель.

Три світові виробники почнуть масове виробництво автономних транспортних засобів для повномасштабної експансії на світовий ринок. В рамках довгострокового партнерства буде вивчатися масове виробництво ключових компонентів автономного водіння з Denso та комплексне сервісне рішення з Toyota на випадок масштабного розгортання цих машин.

Нагадаємо, що компанія Aurora заснована Крісом Урмсон, колишнім головним інженером проєкту безпілотних автомобілів Google. В кінці 2020 року компанія придбала підрозділ безпілотних автомобілів Uber та найняла безліч інженерів, які працювали в групі передових технологій цієї компанії. З боку Toyota в активі два ключових продуктів для безпілотних автомобілів – системи Chauffeur та Guardian. Жодна з цих технологій поки недоступна для серійних моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело theverge.com