Toyota показала на відео концепт унікального багі, призначеного для використання у космосі

Виставка Japan Mobility Show 2023 обіцяє стати найбільшою подією в історії азійських автомобільних виставок. Практично всі регіональні виробники планують взяти в ній участь і продемонструвати свої нові автомобілі. Особливий інтерес викликають концепт електричного Land Cruiser від Toyota і концептуальний двомісний позашляховик, призначений для використання в космосі.

Експериментальний автомобіль називається Space Mobility, у нього відкритий верх, масивні колеса, чотири електромотори (по одному на кожне колесо) та повністю кероване шасі. Він здатний підійматися на валуни заввишки майже 50 сантиметрів, а також долати схили крутістю 25 градусів.

Оскільки Space Mobility призначений для позаземного середовища, він має бути маневровим та спритним. Довжина автомобіля складає всього 3460 мм, ширина – 2175 мм, а висота – 1865 мм. Компанія заявляє, що вона вже має готовий прототип космічного багі, який пройде випробування в реальних умовах. Їх результати, а також набутий досвід будуть застосовані до інших транспортних засобів, призначених для використання на Місяці.

Це вже другий транспортний засіб Toyota для підкорення космічних просторів. Раніше компанія вже представила всюдихід Lunar Cruiser, а також його зменшену версію Baby Lunar Cruiser з елементами дизайну Land Cruiser FJ40 та безповітряними шинами. Не тільки японські автовиробники прагнуть підкорити космос, південнокорейська компанія Hyundai також розробляє власний місяцехід, в якому будуть використовуватися деталі для звичайних автомобілів Hyundai та Kia.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com