Toyota почне випускати абсолютно новий Toyota Hilux

Toyota ухвалила рішення щодо абсолютно нового пікапа Hilux – з електричною силовою установкою: машину запустять у серійне виробництво. Про це агенції Reuters розповів виконавчий віце-президент Toyota Motor Asia Прас Ганеш (Pras Ganesh), на конвеєр Hilux REVO BEV (так зараз називається прототип) стане наприкінці 2025 року.

Виробництво машини організують у Таїланді. Таїланд обраний не випадково: у країні на пікапи припадає понад 50% усіх продажів автомобілів. Саме тому електричний Isuzu D-MAX BEV дебютував у Таїланді і саме з ним конкуруватиме Hilux REVO BEV.

Прас Ганеш не став вдаватися в технічні деталі – він лише повідомив, що запас ходу Hilux REVO BEV складе близько 200 км (такий самий запас ходу в Isuzu D-MAX BEV). Автономність невелика, але тут автовиробнику доводиться балансувати між запасом ходу та вантажопідйомністю. Чим більший запас ходу, тим більше батарею потрібно встановити. Це означає, що автомобіль також стає значно важчим, тоді корисне навантаження буде набагато меншим», – сказав Прас Ганеш.

Передсерійні Toyota Hilux Revo вже перетворили на маршрутки в Таїланді: ємність тягової батареї пікапа складає 71,4 кВт·год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!