Топові марки авто на вторинному ринку України: січень 2021 року

Вслід за падінням продажів нових автівок на українському ринку також спостерігається невелике зменшення обсягів й вторинного. Якщо в січні 2020 року в Україну було ввезено близько 29,2 тисячі вживаних авто, то за минулий місяць даний показник становить 26 416 одиниць.

Беззмінним лідером рейтингу все ще залишається компанія Volkswagen. Німецька компанія вже кілька місяців тримається в топі найпопулярніших автомобілів на вторинному рику. Попри невеликий спад, бренд залишається на першому місці. При цьому треба зазначити, що обсяги продажів впали на 15,7%, марка й досі є найпопулярнішою в Україні серед вживаних авто.

Другу сходинку рейтингу займає французька марка Renault. Минулого місяця продажі автівок цього бренду на вторинному ринку впали на 7%. Замикає трійку лідерів американський бренд Ford, продажі якого несподівано зросли на 3,7%. Таким чином, американські вживані авто витіснили з трійки чеський бренд Skoda. На п’ятому місті знаходиться корейська марка Hyundai.

Далі рейтинг по брендах представлено наступним чином:
– Opel;
– Nissan;
– KIA;
– Audi;
– Mazda.

Як зазначають фахівці, на вторинному ринку України спостерігається значне зростання популярності американських автомобілів й падіння попиту на автомобілі з Європи. Цьому яскраво свідчить те, що Ford зміг витиснути Skoda з трійки лідерів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocentre.ua