Топ-менеджер Ford нагадав Tesla про старі проблеми з якістю

Топ-менеджер Ford, який курує напрямок електромобілів, зробив дуже єхидну заяву, в якій читається явний випад на адресу лідера ринку Tesla.

Даррен Палмер — один з перших членів команди Ford Edison, яка розділила величезну відповідальність за розробку першого повністю електричного автомобіля бренду, і нині керівник спільного проекту електрокросовера Ford і Lincoln. У недавньому інтерв’ю Autoblog, присвяченому виходу на ринок Mustang Mach-E (перший електромобіль бренду, розроблений з нуля, і перший Mustang в кузові кросовера) він заявив, що покупцям електромобілів досі доводилося йти на «компроміси» і миритися з деякими «недоліками».

«Двері ідеально підігнані, пластик та інші матеріали збігаються за кольором, бампери не відвалюється, дах не злітає при митті, а ручки дверей не заклинюють в холодну погоду».

Даррен Палмер, глава відділу електрифікації Ford.

Палмер підкреслив, що з електромобілями Ford покупцям більше не потрібно йти на компроміси. І хоча топ-менеджер Ford прямо не назвав ім’я Tesla, деякі з перерахованих проблем з якістю зустрічалися в певній кількості електромобілів компанії Ілон Маска з перших партій відразу після виходу на ринок.

Ford ось-ось почне відвантаження Mustang Mach-E покупцям в Північній Америці, а в наступному році кросовер добереться до Європи. Буде дуже цікаво, якщо старт продажів Mustang Mach-E виявиться не безпроблемним.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoblog.com