Top Gear протестував новий електричний гіперкар Ariel

Перший повноцінний автомобіль марки викликав непідробний інтерес з боку журналістів

Ariel нещодавно показав третю після Atom і Nomad модель, і це не тільки перший повноцінний автомобіль компанії, а й перший в історії бренду електрокар, та ще й з рідкісними для автопрому технологіями.

Виробник спортивних автомобілів працював над моделлю Hipercar протягом кількох останніх років, і тепер вони мають робочий прототип. Зрозуміло, журналісти з британського Top Gear не могли не зацікавитись новинкою та протестували машину.

Зараз Ariel Hipercar важить 1759 кілограмів, але в серійному виконанні ця цифра знизиться до 1499 кг. Зниження маси серйозно покращить і без того відмінну керованість електромобіля, динаміку і позитивно вплине на запас ходу.

Силова установка Ariel Hipercar складається з чотирьох електромоторів із сумарною потужністю в 1200 кінських сил і 1820 Нм крутного моменту. Це дозволяє розганяти купе до першої сотні за 2 секунди. Максимальна швидкість становить 250 км/год.

Ємність батареї досить невелика, всього 56 кВт*год. Однак машина має цікаву фішку, яку нечасто зустрінеш у сучасному автопромі. Це газотурбінний двигун Cosworth, що працює як розширювач діапазону. Його потужність складає всього 47 кінських сил, але цього цілком вистачає, щоб збільшити запас ходу на 240 км.

Якщо ви хотіли почути, як працює ВМД, то пропонуємо вам подивитися відеоролик від наших колег з Top Gear. Вони залишилися дуже задоволені електрокаром і віщують йому велике майбутнє.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtu.be