Топ-3 вживаних кросоверів з найкращим салоном

При виборі автомобіля важливий кожен параметр, включаючи технічне оснащення, надійність, зовнішній вигляд, комфорт і т.д. Часто саме відчуття від перебування в салоні машини, його ергономічність, зручність сидінь, є критично важливим фактором, що впливає на остаточне рішення про придбання тієї чи іншої моделі. Саме тому ми в AMPERCAR.com склали Топ-3 старих трирічних кросоверів з найкращим інтрер’єром.

Mazda CX-9

Японський великий кросовер володіє 7-місцевим салоном, що вже автоматично додає йому очок по практичності. І хоч задній ряд підійде скоріше для дітей або для нетривалої поїздки, інші два ряди сидінь надають комфорт і відчуття простору. Приладова панель виконана в досить суворому і лаконічному стилі, а вставки з алюмінію і червоного дерева додають шику і елегантності.

Що стосується технічної частини, то Mazda CX-9 для вітчизняного ринку комплектується 2.5-літровим бензиновим мотором потужністю в 230 кінських сил. Як КПП встановлений 6-діапазонний «автомат», що працює з системою повного приводу.

Honda CR-V

Дуже популярна модель, яка неодноразово ставала переможцем в різних номінаціях, включаючи надійність, якість виконання і т.п. Тож не дивно, що і салон Honda CR-V виявився серед кращих. Японцям вдалося зробити затишний і функціональний інтер’єр в машині масового сегмента. Недорогі, але якісні матеріали обробки підкреслені стильними вставками під дерево на панелі і в дверях.

У нас цей кросовер поставляється з 1.5-літровим бензиновим мотором потужністю в 192 «конячки» з автоматичною трансмісією і повним приводом.

Mini Countrymen

Компактний британський кросовер підійде в першу чергу тим, кому до душі класичний стиль, гармонійно поєднаний з незвичайними та оригінальними рішеннями. В оформленні передньої панелі, та й самого салону в цілому, домінують круглі форми, включаючи центральну консоль, панель приладів і т.д. Загальний стиль досить мінімалістичний, що не заважає салону бути функціональним і зручним.

«Кантрімен» пропонувався з широким набором силових агрегатів. Також можна вибрати між МКПП і «автоматом», а також переднім або повним приводом.

Відзначимо, що всі три кроссовера відносяться до середнього цінового сегменту, тому в інтер’єрі використані в основному недорогі, але якісні матеріали. Добре продумана ергономіка і цікаві рішення по дизайну і оформлення роблять салони цих моделей одним з кращих на ринку в цілому.
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!