Топ-20 популярних автомобілів з найбільшою витратою моторної оливи

У сучасних двигунах внутрішнього згоряння часто спостерігається збільшення споживання моторного масла. Експерти порталу mmr.net.ua склали список з 20 легкових машин з бензиновими двигунами, які відрізняються найбільшою витратою олії.
Відомо, що проблеми зі споживанням мастила найбільш поширені серед автомобілів німецького автомобільного гіганта Volkswagen і брендів, що належать йому, таких як Skoda і Audi.

Лідерство в даному антирейтингу займають турбовані двигуни із серії EA888 від VW об’ємом 1,8 або 2,0 літра. Ці двигуни можна знайти під капотом різних моделей автоконцерну, включаючи Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q5, Volkswagen Golf, VW Tiguan, VW Passat, VW Jetta, а також Skoda Yeti, Skoda Superb та Skoda Octavia.

Серед автомобілів Audi 3,0-літровий мотор EA837, випущений у 2008 році, вважається найпроблемнішим. Підвищена витрата оливи пов’язана зі зносом внутрішньої поверхні циліндрів та утворенням відкладень на поршневих кільцях.

Ще одним німецьким автовиробником, який слід згадати, є BMW з двигунами серій N45 і N46. Наприклад, на BMW 3-ї серії ці мотори починають виявляти збільшене споживання олії після пробігу близько 70-80 тисяч кілометрів.

Навіть японська компанія Toyota зіткнулася з цією проблемою на одному зі своїх двигунів, що встановлюються в Toyota Corolla та Toyota Avensis. Цей агрегат об’ємом 1,8 літра із серії 1ZZ-FE також схильний до підвищеної витрати мастила.

До цього антирейтингу включені і корейські двигуни G4KA/G4KD/G4NA, які встановлювалися на автомобілі Kia Sportage, Hyundai Tucson, Kia Soul та Kia Ceed, випущені до 2018 року. Зазначені силові агрегати схильні до появи задирів у циліндрах на пробігах 80-100 тисяч кілометрів, що веде до збільшеної витрати моторної оливи.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!