Tesla знову зупинив виробництво в Шанхаї, цього разу причин більше

Компанія Tesla призупинила роботу в Шанхаї через проблеми із забезпеченням необхідними комплектуючими виробничих ліній. Санітарні обмеження, що продовжуються в мегаполісі шостий тиждень на фоні спалаху COVID-19, перевіряють на міцність здатність виробників діяти за умов жорстких обмежень.

Відомо, що ще тиждень тому Tesla планувала збільшити випуск до докарантинного рівня до наступного тижня. Як повідомили Reuters джерела в галузі, наразі невідомо, коли автовиробник зможе відновити випуск електромобілів.

Китайська асоціація пасажирських автомобілів планує опублікувати приблизну статистику продажів Tesla у квітні вже сьогодні, ще одне джерело у місцевій автоіндустрії повідомляє, що загальний збут електромобілів у Китаї впав у квітні на 48% у міру запровадження карантинних заходів, що ведуть до зупинки заводів. Не останню роль відіграли обмеження відвідувань автомобільних шоурумів, а також необхідність для громадян скоротити витрати.

За останніми даними, компанія Aptiv, що є головним постачальником електропроводки для Tesla, припинила постачання з шанхайського заводу, що забезпечує потреби як Tesla, так і General Motors – після того, як серед робітників були виявлені інфіковані COVID-19.

Шанхайський завод Tesla, відомий як Gigafactory 3, випускає седан Model 3 та кросовер Model Y для китайського ринку та на експорт. Tesla частково відновлювала виробництво на шанхайському заводі 19 квітня після 22-денного простою, викликаного карантинними заходами. Раніше компанія планувала збільшити випуск електромобілів у Шанхаї з 16 травня до 2600 машин щодня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com