Tesla змушена відкликати 135 тисяч електрокарів

Компанія Tesla оголосила про відкликання 134951 електрокара, повідомляє Reuters. Почати цю масштабну сервісну акцію американську фірму зобов’язало Національне управління дорожньої безпеки при Мінтрансі США (NHTSA), після того як одержало численні скарги від автовласників на збої в роботі тачскріна. У самій Tesla заявили, що погодилися з цією вимогою в той же день, як отримали відповідний документ.

За даними The Wall Street Journal, кампанія відкликання торкнеться ліфтбек Model S, які були зроблені з 2012 по початок 2018 року, і кросоверів Model X (2016-2018 років випуску). Причиною сервісної акції стала некоректна робота сенсорного екрана мультимедійної системи, який може несподівано відключитися. Через це водій перестане бачити зображення з камери заднього виду, а також не зможе включити обігрів вітрового скла. У NHTSA вважають, що це є серйозною загрозою безпеки для водіїв та інших учасників руху.

Як повідомляє Business Insider, кампанія відкликання стартує 30 березня. На всіх машинах встановлять нове програмне забезпечення для мультимедійної системи.

Це не єдина проблема, з якою найближчим часом може зіткнутися Tesla. Раніше стало відомо, що у NHTSA можуть виникнути питання до оновленого електрокара Model 3. Вся справа в незвичайному кермі новинки, яке більше нагадує авіаційний штурвал. На даний момент у відомстві заявили, що остаточно рішення з цього питання не прийнято, але вони вивчають можливі ризики через установки на американські машини такого рульового колеса.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com wsj.com