Tesla завершила роботи над прототипом компактного електромобіля

Автомобіль приблизною вартістю 25 тисяч доларів може надійти в дослідне виробництво вже до кінця цього року.

Прототип перспективного бюджетного хетча Tesla вже завершений. За словами вельми відомого інсайдера, його передсерійні зразки цілком можуть випустити до кінця 2021 року.

Цікаво, що судячи з усього новинка може знайти серійне втілення раніше, ніж багато хто думав. Вся річ у тім, що постачальники для автомобіля вже вишикувалися в чергу за отриманням замовлень від компанії, не виключено, що весь перелік деталей вже освоєно.

Відзначимо, що перспективний хетч створювався в умовах повної секретності відділенням Tesla China для китайського ринку. Проте, за останньою інформацією, він може дебютувати і в інших країнах. Деякі ЗМІ впевнені, що машина отримає найменування Model 2 і її прайс не перевищить цифру в 25 тисяч доларів.

За розробку відповідає науково-дослідний центр в Шанхаї. Подібного роду структура стала першою для Tesla за межами рідних Сполучених Штатів. Його глава, Том Чжу ще в лютому розповідав китайським ЗМІ, що вони готові розробити та випустити оригінальну модель під американським брендом.

Дослідну партію автомобілів цілком ймовірно випустять під кінець нинішнього року, після чого вони будуть проходити серію випробувань в Китаї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twitter.com

Коментарі
Завантаження...