Tesla вже наймає персонал для виробництва акумуляторних осередків в Техасі

Як уже зазначалося напередодні, від можливості Tesla почати оснащення акумуляторними осередками типорозміру 4680 вантажівок Semi сильно залежать терміни початку їх масового виробництва, тому компанія робить все можливе для прискорення підготовки. Для підприємства, що будується в Техасі вона вже почала наймати персонал, який займеться випуском акумуляторів.

Поки осередки нового типорозміру 4680 сходять лише з конвеєра дослідної лінії в Каліфорнії, для масового виробництва тягачів Tesla Semi їх навряд чи вистачить. Серійний випуск вантажівок повинен бути розгорнутий в Техасі, де зараз будується складальне підприємство. Тут же буде налагоджений і випуск пікапів Cybertruck, але Tesla вже готується розгорнути в Техасі виробництво акумуляторних осередків. Про це можна судити, як зазначає Electrek, за переліком вакансій Tesla в цьому штаті. Багато з них мають безпосереднє відношення до майбутнього виробництва тягових акумуляторів.

В які терміни в Техасі буде розгорнуто виробництво акумуляторних осередків, за оголошеннями такого роду судити складно, але американське підприємство не буде єдиним постачальником подібної продукції. У безпосередній близькості від німецького підприємства Tesla виробництво осередків типорозміру 4680 теж буде налагоджено. У штаті Невада у Tesla вже є спільне підприємство з Panasonic з виробництва акумуляторних осередків більш традиційного типорозміру 18650, але техаське підприємство стане першим на території США, де компанією буде налагоджений самостійний випуск акумуляторів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...