Tesla випускає набагато більше машин, ніж може продати – автівки зберігають на сторонніх автостоянках

Парковок, заповнених автомобілями Tesla, стає дедалі більше. Як повідомляє jalopnik, Tesla, схоже, не може продавати достатньо автомобілів, щоби відповідати власним темпам виробництва.

За власними даними Tesla, у першому кварталі 2024 року виробник випустив на 46561 автомобіль більше, ніж поставив покупцям. Ці машини відправляються на парковки заводів Tesla, торгових центрів та аеропортів.

Торговий центр Chesterfield Mall, розташований приблизно за 30 км на захід від Сент-Луїса, став черговим місцем зберігання Tesla. Торговий центр планується знести та замінити його новим проєктом вартістю 2 мільярди доларів. Staenberg Group, власник торгового центру, складатиме його як мінімум до 31 серпня.

Тім Лоу, старший віце-президент Staenberg Group, розповів KTVI: «Ми розробили план, щоб спробувати створити альтернативні варіанти використання, які могли б використовувати частину життя, що залишилося в торговому центрі, перш ніж ми його знесемо. Одним із таких застосувань було надання людям можливості використовувати парковки для різних цілей. Одним з наших користувачів є Tesla, яка має дилерський центр в Честерфілдській долині, але в нього недостатньо місця для паркування всіх автомобілів, що привозяться. Тому вони орендують інші місця».

З іншого боку, Нойхарденберг, невелике містечко в Німеччині з населенням менше ніж 3000 жителів, скаржиться на шум, який створюють транспортери Tesla, коли компанія паркує автомобілі на території регіонального аеропорту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело jalopnik.com