Tesla вимушено зупинила свій завод в Каліфорнії

З чуток, компанія змушена призупинити виробництво через проблеми у постачальниками.

Підприємство компанії Tesla в місті Фримонт штат Каліфорнія частково або повністю зупинено, пише у себе в твіттері інвестор компанії Савьер Меррітт. За його словами, робочі, які працюють на лінії по збірці седанів Model 3, відправлені по домівках мінімум на два тижні.

Причиною зупинки є затримки постачання з боку постачальників. Начебто проблема пов’язана з нестачею мікросхем, які Tesla закуповує у Samsung. Що саме сталося у корейців не відомо, але проблема безумовно має тимчасовий характер.

Також повідомляється про затримку постачання рестайлінгових версій моделей X і S. Так, оновлені кросовери повинні були почати постачатися клієнтам вже в цьому місяці, седани мали прибути до перших покупцям в березні, проте досі замовники не можуть дізнатися навіть VIN-номера своїх машин, тобто їх складання ще навіть не починалася.

Офіційного підтвердження цієї інформації від Tesla поки не надходило.

Нагадаємо, що завод у Фрімонті є найстарішим підприємством Tesla. За винятком виробництва сонячних панелей в Нью-Йорку, це єдина фабрика, яка не була побудована з нуля. Спочатку це було спільне підприємство концернів GM і Toyota, де випускалися демократичні молодіжні бензинові машини. Як виявилося, ця бізнес-ідея в Каліфорнії не працює, так що колишні власники віддали підприємство стартапу Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело SawyerMerritt

Коментарі
Завантаження...