Tesla влаштує «Giga Fest» на честь запуску виробництва в Берліні

Американська компанія Tesla проведе спеціальний захід «Giga Fest», який буде присвячено відкриттю берлінського заводу бренду, передає electrek.co.

В цей час Tesla збирає заявки на участь серед фанатів. Попри те, що квиток на цей фестиваль можна купити, вхід буде відкритий для всіх, однак особлива увага буде приділятися саме людям з квитками.

В рамках святкування відвідувачів познайомлять з передовими методиками виробництва автомобілів, крім того, вони зможуть заглянути в різні цехи під час екскурсії по заводу, а також покататися на новеньких кросоверах Model Y. Правда, поки незрозуміло чи будуть це машини місцевого складання, або ж привезені з Китаю.

Раніше ми розповідали, що введення в експлуатацію берлінського складального майданчика відклали на жовтень цього року. Причиною тому називали бюрократичні проблеми з боку німецького уряду. Однак, як очікується, незабаром необхідний дозвіл все-таки буде отримано.

Крім того, німецькі Model Y отримають батареї нового формфактора 4680, що створило додаткові проблеми, бо масове виробництво таких батарей зараз сильно ускладнено. З іншого боку це означає, що автомобіль має більш видатні характеристики запасу ходу.

Першою машиною, яка зійде з конвеєра німецького підприємства, стане бюджетний кросовер Tesla Model Y. Поки що офіційних цін не оголошено, але очевидно, що вони будуть нижче, ніж у електромобілів китайської збірки, які зараз поставляються в Європу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...