Tesla відновила виробництво Model 3, а Model X і Model S будуть збиратися в дві зміни

Інформація про наміри Tesla зупинити лінію по збірці електромобілів Model 3 майже на два тижні почала поширюватися ще вчора. Сьогодні стало відомо, що виробництво вже відновилося, а Tesla Model X і Model S потребують введення другої зміни через високий попит. Про це Ілон Маск (Elon Musk) повідомив в своєму зверненні до співробітників компанії.

Інформаційні агентства вчора ввечері уточнили, що повна зупинка лінії по збірці Tesla Model 3 в Каліфорнії триватиме лише пару днів, а цитований виданням Electrek лист глави компанії повідомляє, що конвеєр був запущений ще вчора. Щоб повернутися до звичного режиму роботи, йому буде потрібно ще кілька днів, виробництво кросоверів Tesla Model Y теж було порушено. Як зізнався Ілон Маск, проблеми з доступністю компонентів стали основною причиною зупинки конвеєра в США. Заодно була проведена модернізація обладнання та його технічне обслуговування.

До випуску оновлених Tesla Model X і Model S компанія обіцяла приступити в цьому місяці, але поки Ілон Маск повідомляє, що заміна технологічного оснащення для складання цих електромобілів «майже завершена». На максимальні обсяги випуску цих моделей електромобілів Tesla вийде вже в наступному кварталі. Високий попит змусить її повернути другу зміну, тому компанії скоро знадобляться додаткові робочі руки.

Наскільки тривалим буде сплеск попиту на Tesla Model S і Model X, поки судити складно. До цього доступніші версії електромобілів планомірно забирали клієнтів у старших, які ще й встигли застаріти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...