Tesla судитиметься з китайським виданням за брехню з приводу якості електромобілів

Місцеве видання стверджувало, що в гонитві за кількістю випущених машин на заводі в Шанхаї ставили браковані комплектуючі та знизили контроль якості.

Китайське представництво Tesla поінформувало видання Pingwest про підготовку звинувачення в поширенні неправдивої інформації, повідомляє близька до компартії КНР газета Global Times. У Pingwest підтвердили отримання претензії і заявили про готовність співпрацювати з Tesla в рамках судового розгляду.

Невдоволення Tesla викликала груднева стаття, в якій Pingwest писало про нехтування якістю на гігафабриці в Шанхаї. Анонімні джерела видання на заводі стверджували, що в гонитві за нарощуванням кількості випущених машин на підприємстві стали закривати очі на брак.

Так, стверджується, що нові електромобілі проходять перевірку по 60 параметрам замість 80, що прискорює виробництво. Також джерела з-поміж постачальників комплектуючих зізналися, що змушені постачати на завод в тому числі браковані деталі, бо просто не встигають зробити вузли належної якості в необхідних кількостях. При цьому керівництво заводу знає про це і все одно вимагає постачати їм якомога більше комплектуючих, закриваючи очі на браковані.

Джерела видання також стверджують, що керівники підприємства збільшили для робітників норму виробітку, що ставить останніх у стресову ситуацію і неминуче призводить до припущення помилок при складанні. На це також закриваються очі.

Нагадаємо, що в останні місяці минулого року вся компанія Tesla прагнула встановити рекорд виробництва і продажів щоб досягти річних показників в 500 тисяч електрокарів. Для цього за останні три місяці довелося випустити понад 180 тисяч електромобілів.

Зараз у Tesla діють два автоскладальних підприємства: в Каліфорнії і в Шанхаї. При цьому вважалося, що саме електромобілі китайської збірки мають кращу якість.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело globaltimes.cn