Tesla скорочує модельний ряд задля випуску Tesla Cybertruck

Tesla видалила побудовану в Техасі комплектацію Model Y AWD початкового рівня зі свого конфігуратора онлайн в Сполучених Штатах. Як завжди, коли відбувається щось подібне, компанія не дала пояснення цьому кроку.

Відома просто як Model Y AWD, а не Standard Range або Long Range, вона також була найдешевшою версією електромобіля, доступною зі стартовою рекомендованою роздрібною ціною 49 130 доларів США. Тепер конфігуратор Tesla у США показує лише Model Y Long Range та Model Y Performance, які виробляються на заводі у Фремонті у Каліфорнії.

Хоча для Tesla немає нічого незвичайного в тому, щоб вносити зміни до своєї лінійки автомобілів без попереднього повідомлення, змінюючи ціни, опції та навіть обробку автомобіля, цього разу вона повністю видалила Model Y AWD. Це викликало в Інтернеті чутки про те, що цей крок може бути пов’язаний з підготовкою до запуску виробництва Cybertruck, пише видання CSN-TV. Model Y AWD пропонувала розрахунковий запас ходу в 450 км, при цьому Tesla стверджувала, що це був «найефективніший електричний позашляховик із коли-небудь створених» із рейтингом ефективності 6,4 км на кіловат-годину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co