Tesla шукає дизайнерів для розробки машин спеціально для Китаю

Незабаром модельний ряд Tesla поповнить компактний електрокар, створений спеціально для китайського ринку.

Компанія Tesla Motors має намір організувати в Пекіні або Шанхаї новий дизайн-центр, де будуть створювати автомобілі спеціально для китайського ринку. У зв’язку з цим американці шукають фахівця, який зможе проектувати машини з урахуванням специфіки клієнтів з КНР, повідомляє Reuters .

Відповідно до джерел агентства, Tesla необхідна людина «мультикультурних поглядів» з досвідом роботи не менше 20 років, знайомий з перевагами китайських автомобілістів, який міг би «навести мости» між США і Китаєм.

За даними Reuters , шеф-дизайнер Tesla Motors Франц фон Хольцхаузен вже провів співбесіди з кількома кандидатами, хоча поки невідомо, скільки саме осіб претендують на нову позицію. Всього в нову команду має увійти близько 20 дизайнерів і фахівців з моделювання.

Раніше керівник Tesla Ілон Маск заявив, що протягом наступних двох років компанія випустить доступний електрокар вартістю не дорожче $25 тис. Виведення на ринок подібного автомобіля стало можливим завдяки істотному зниженню собівартості акумуляторів. Глава Tesla зазначив, що новинку оснастять батареями нового типу, які дозволять проїхати без підзарядки до 320 км, і інноваційною електромеханічною трансмісією.

Автомобілі будуть випускати як на підприємстві Tesla в Шанхаї, так і на новій європейській «Гігафабриці», яку зараз будують в Берліні. Маск заявив, що на кожному з заводів будуть збирати «оригінальні машини», які зовні будуть відрізнятися один від одного.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com