Tesla розширює завод в Шанхаї – компанія орендувала нову ділянку землі

У 2019 році компанія Tesla звела в Шанхаї першу фазу свого підприємства з випуску електромобілів, а вже за підсумками 2020 року випустила тут 140 тисяч машин, основна частина яких належала до Model 3. Місцеве підприємство з часом має збільшити виробничі потужності до 400 тисяч машин на рік, для цього вже орендована нова ділянка землі.

Про це свідчать документи, подані в китайські регулюючі органи, як стверджує сайт Electrek. Американська компанія отримає право на довгострокову оренду нової ділянки землі площею 461142 метри квадратних, розташованої в безпосередній близькості від уже діючого підприємства. Tesla є власником всіх будівель, зведених на ділянці, але землю під ними китайська влада надає тільки в оренду на 50 років з правом подальшого продовження.

За умовами угоди, Tesla зобов’язується налагодити на орендованій ділянці виробництво транспортних засобів з екологічно чистими силовими установками. У нинішньому стані підприємство в Шанхаї здатне випускати 250 тисяч електромобілів на рік, надалі потужність планується збільшити до 400 тисяч машин, як мінімум. Tesla вже зізналася, що своїми силами розробить і запустить в масове виробництво недорогий електромобіль вартістю $25000.

Зараз Tesla Model 3 китайської збірки постачаються на експорт в Європу. Базові моделі електромобілів місцевого складання використовують так звані LFP-батареї, які дешевші, але при цьому мають меншу граничну ємність. Постачанням літієвих акумуляторів з фосфатом заліза займається китайська компанія CATL.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...