Tesla проєктує мінівен з нескінченним запасом ходу

Ілон Маск підтвердив плани Tesla випустити електричний мінівен, днями він розповів про можливі надзвичайні особливості моделі. Так, у бесіді з Джо Роганом в подкасті він припустив, що площа даху нового електричного мінівена дозволить розмістити великі сонячні панелі та й енергії від них буде вистачати для постійної підзарядки.

Треба зазначити, що автовиробники використовували цю технологію й раніше, однак лише як джерело енергії для роботи, наприклад, клімат-контролю. За словами Ілона Маска, сонячних панелей на великому даху може вистачити для заповнення запасу ходу мінівена приблизно на 50 кілометрів на день.

Також він припустив, що під час стоянки сонячні панелі могли б розкладатися та й одночасно утворювали навіс по обидві сторони від машини й втричі збільшуючи власну площу та ефект живлення від сонячних променів.

При певних умовах використання, новий електрокар в теорії зможе обходитися без будь-яких інших джерел енергії. “Навіть якщо трапиться апокаліпсис”, – пожартував Ілон Маск.

Нагадаємо, що минулого місяця глава Tesla знову заявив, що вважає абсолютно реальним побудувати електричний мінівен в майбутньому, який призведе до ще одної революції в будівництві електромобілів. Єдина проблема – це безпосередньо залежить від обсягу випуску акумуляторних батарей, яких і зараз не вистачає для вже розроблених моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoevolution.com