Tesla представила 7-місну модифікацію Model Y

Американський виробник електрокарів презентував нову модифікацію Tesla Model Y. Інженери компанії змогли вмістити в багажнику третій ряд сидінь. Компактний електричний кросовер с сьома місцями виявився дуже тісним у середині. За додаткові два місця доведеться доплатити три тисячі доларів США.

Нагадаємо, що про семимісну версію було оголошено ще на презентації моделі. Коли стандартна 5-місна версія була запущена у виробництво, у багатьох виникли сумніви в тому, що в цьому авто знайдеться місце ще для двох людин дорослого віку. Були навіть такі припущення, що Tesla розмістить додаткових пасажирів задом наперед, як це робилося з дитячими кріслами в багажнику ранньої версії Model S.

В підсумку конструкторам вдалося зробити стандартний для такого типу машин третій ряд сидінь, який дуже тісний. Навіть по фотографіях видно, що ззаду буде тісно навіть дітям. З плюсів: тут присутній електропривод складання сидінь в рівну підлогу багажника при додаванні другого та третього рядів.

Зазначимо, що Tesla також почала приймання замовлень на базову версію Model Y Standard Range з заднім приводом. Нагадаємо, раніше Ілон Маск стверджував, що таку машину було вирішено не випускати, бо її запас ходу буде істотно нижче 402 кілометрів, що є неприйнятним. Все ж таки версія з’явилася. Запас ходу модифікації складає усього 393 кілометри. До сотні автівка розганяється за 5,3 секунди. Вартість на американському ринку стартує від 41,9 тис. доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело caranddriver.com