Tesla побудує ще один завод у Шанхаї поруч із чинним

Ще у лютому з’явилися перші ознаки того, що компанія Tesla розширить виробничі потужності в Китаї за рахунок будівництва у Шанхаї другого підприємства. Вже зараз діючий майданчик у КНР для компанії є найбільшим джерелом електромобілів для експорту, а з появою другого заводу продуктивність китайського виробництва Tesla зможе перевищити 1 млн машин.

Минулого року підприємство, що діє в Шанхаї, як зазначає Reuters, дозволило випустити 484 100 електромобілів. З кінця березня цього року воно простоювало протягом 22 днів, перш ніж місцева влада дозволила Tesla відновити складання електромобілів та компонентів для них в умовах замкнутого циклу роботи, що передбачає постійне перебування співробітників у виробничих корпусах, навіть у режимі сну та відпочинку. Простий скоротив обсяги виробництва електромобілів приблизно на 50 тисяч екземплярів.

У своєму листі подяки, як пояснює Reuters, керівництво Tesla висловило вдячність владі Шанхая за допомогу у відновленні діяльності підприємства. Муніципалітет надав компанії необхідну кількість автобусів для перевезення 6000 працівників підприємства до місця роботи, а також допоміг дезинфекції виробничих приміщень. Підготовка до відновлення діяльності підприємства Tesla у Шанхаї зайняла у муніципальних органів влади три доби.

З цього ж листа стає відомо, що Tesla сповнена рішучості побудувати по сусідству друге підприємство, яке зможе щорічно виробляти до 450 тисяч електромобілів Model 3 та Model Y. Це перетворить китайський майданчик на найбільшого виробника продукції Tesla для постачання на експорт. В які терміни планується збудувати другий завод компанії в Китаї, її представники не уточнюють.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com