Tesla перестала наймати співробітників і готує нову хвилю скорочень

У наступному кварталі на працівників американського виробника електромобілів Tesla чекає нова хвиля звільнень, повідомив ресурс Electrek з посиланням на поінформоване джерело. Окрім повідомлення про майбутнє скорочення робочих місць компанія оголосила працівникам про введення мораторію на прийом на роботу нових співробітників.

У червні цього року глава Tesla Ілон Маск (Elon Musk) оголосив про майбутнє скорочення штату компанії в межах 10% протягом трьох місяців. Тоді ж була введена тимчасова заборона на наймання співробітників по всіх філіях компанії. Це викликало побоювання з приводу можливого уповільнення розвитку нових програм Tesla, так їй було необхідно найняти тисячі людей на нові заводи в США і Німеччині. Але тоді компанія незабаром скасувала заборону та знову почала наймати співробітників у другій половині року.

Зараз незрозуміло, наскільки тривалим буде новий мораторій на наймання, оскільки Tesla буде потрібна надалі додаткова робоча сила у зв’язку з планами щодо розширення деяких виробничих об’єктів. Наразі жодних додаткових подробиць про це не повідомляється. І компанія поки що не відповіла на прохання Reuters прокоментувати публікацію Electrek.

Повідомляється, що на непопулярні заходи Tesla довелося піти через падіння акцій протягом усього року, незважаючи на те, що щокварталу фінансові показники компанії б’ють нові рекорди. Почасти це падіння пов’язане зі спадом світової економіки 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com electrek.co