Tesla оновить у своїх електромобілях функцію, через яку збільшується витрата енергії

Tesla готує оновлення програмного забезпечення для автомобілів, оснащених функцією Sentry Mode, щоб знизити розмір заряду батареї, що використовується системою безпеки.

Sentry Mode використовує камери автомобіля для постійного моніторингу навколишнього середовища, коли машина припаркована. Записані дані можуть бути збережені на USB-накопичувачі. Це корисна функція, але вона має недолік: витрата батареї. Хоча Tesla не повідомила, скільки батареї споживає режим Sentry, вважається, що він може використовувати до 15% заряду батареї на день, тому Tesla не дозволяє власникам використовувати цю функцію, якщо заряд їхнього автомобіля менший за 20%.

Старший віце-президент Tesla з силових агрегатів та інженерії енергетичних систем, Дрю Багліно, підтвердив у соцмережах цього тижня, що автовиробник працює над покращенням «вампірської витрати», заявивши, що у другому кварталі буде випущено оновлення програмного забезпечення, яке скоротить споживання енергії приблизно на 40%.

В останні роки було багато випадків, коли вандали чи злодії були спіймані на місці злочину завдяки Sentry Mode, але система викликала суперечки. Торік голландська влада змусила Tesla оновити систему так, щоб фари автомобіля блимали як попередження про початок запису Sentry через побоювання за конфіденційність громадян, які знімаються в громадських місцях без їхнього відома.

Tesla також змінила свою рекламу режиму Sentry у Німеччині через аналогічні побоювання з приводу конфіденційності.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co