Tesla оновила програмне забезпечення для Model Y

Власники кросоверів Tesla Model Y отримали повідомлення про оновлення програмного забезпечення з метою поліпшити поведінку електромобілів в холодних умовах. Про це пише канадське видання Electrek.co. Правда, в чому саме ці оновлення полягають не до кінця ясно.

Поки власники помітили тільки одну зміну в поведінці машини. Йдеться про гальмування за допомогою рекуперації на непрогрітих електрокарах.

Рекуперація передбачає використання енергії гальмування електродвигуном для підзарядки тягової батареї. Однак поки ця сама батарея не прогріється, процес зарядки не може бути ефективним, відповідно падає й ефективність рекуперації.

В результаті минулої зими власники Model Y відзначали, що їх машини в мороз спочатку гальмують не так, як вони звикли, що для багатьох виявлялося несподіваним. Нова прошивка виправила цей недолік, судячи з усього за рахунок ранньої активації звичайних гальм в умовах, поки батарея не прогріється.

Це не перший випадок , коли Tesla змушена усувати виявлені взимку недоліки своїх електромобілів. Зокрема, прошивка Tesla Model 3 знизила ступінь щільності закриття їх бічних вікон, завдяки чому опускаються скла стали рідше примерзати. Також компанія змінила алгоритм роботи висувних дверних ручок, які були схильні примерзати на морозі, і додала бризковики в список стандартного устаткування: без них пороги дряпались від розсипаного в ожеледь піску.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...