Tesla модернізувала виробництво своїх автівок – тепер днище відливатимуть єдиною деталлю

Tesla дійсно працює над модернізацією своєї технології “гігакастинг” (gigacasting), що дозволяє відливати під тиском усі деталі днища автомобіля як єдине ціле, про що повідомило в середу, 27 вересня, видання Shanghai Securities News з посиланням на власні джерела, близькі до автовиробника.

Державна китайська газета, яка опублікувала дані після нещодавнього відвідування заводу Tesla у Шанхаї, не повідомила, коли та на якому заводі спочатку запровадять це оновлення. Раніше ми вже повідомляли, що Tesla займається розробкою технології, яка дозволить відлити майже всю нижню частину електромобіля повністю.

Tesla стала піонером у використанні величезних пресів із зусиллям змикання від 6000 до 9000 тонн для формування передньої та задньої частин своєї Model Y у процесі «гігакастингу», що дозволило скоротити виробничі витрати.

На заводі в Шанхаї, найбільшому підприємстві Tesla у світі, компанія з 2020 року під тиском відливає задню частину Model Y, що дозволило їй скоротити відповідні витрати на 40%.

Китайські виробники електромобілів, у тому числі Xpeng і Geely Zeekr, наслідують приклад Tesla і впровадили технологію «гігапресування» (gigapressing) у своєму виробництві, щоб зменшити масу автомобілів та знизити витрати, про що повідомляє Shanghai Securities News.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com