Tesla Model 3 лише на 16 місці в світових продажах

На цей час всього було продано більше ніж 800 тисяч Model 3.

Tesla Model 3 став найбільш продаваним електромобілем у світі, – повідомляє EVANNEX.

За останніми даними, всього продано близько 800 тисяч примірників бюджетного Tesla. Цей показник перевершує Nissan LEAF, який завершив 2020 рік з цифрою в 500 тисяч реалізованих автомобілів.

За підсумками 2020 року Model 3 увійшов в топ-20 найбільш продаваних автомобілів в світі, зайнявши 16 сходинку. Всього за 2020-й вдалося відвантажити 439760 одиниць Model 3.

Природно топ-3 цього списку зайняли вже давно присутні на ринку седан Toyota Corolla, кросовер Toyota RAV4 і пікап Ford F Series.

Цікаво, що за даними JATO Dynamics 2020 закінчився для Європи зростанням ринку електромобілів на 147 відсотків. А з початку цього року зростання прискорилося ще сильніше. Лідером продажів став Renault ZOE, який розійшовся накладом у більш ніж 99 тисяч примірників. Друге місце дісталося Tesla Model 3 з результатом в 85713 машин.

Дещо інша ситуація склалася на китайському ринку. Місцевий бестселер, малятко Wuling Hongguang Mini EV, зміг обійти американський седан і вирватися на перше місце. Причому розрив між конкурентами вельми відчутний.

Тим часом стає зрозуміло, що серед «електричок» популярність набирають кросовери. Результати квітневих продажів в цьому році наочно показують, що Model Y вже поступово випереджає Model 3 по всьому світу. Серед моделей інших брендів можна виділити Volkswagen ID.4, який обійшов ID.3. Судячи з усього, незабаром список найбільш продаваних електромобілів може зазнати глобальних змін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело evannex.com

Коментарі
Завантаження...