Tesla готується кардинально оновити автопілот: електромобілі марки зможуть обходитися без людини

Система Full Self-Driving (FSD) від Tesla готується до значного оновлення. Очікується, що версія 12.4 буде випущена найближчими днями і принесе важливе нововведення: усунення візуального та звукового попередження водію про необхідність докладати зусилля до кермового колеса під час водіння.

Система FSD від Tesla — одна з найбільш просунутих на ринку, що дозволяє автомобілю рухатися автономно багатьма дорогами, залишаючи водію лише функцію спостереження.

Попри просунуту автономність системи, однією з особливостей, яка протягом багатьох років не влаштовувала користувачів по всьому світу, була необхідність докладати певного зусилля до керма на тривалих поворотах та прямих ділянках. Це було необхідно для того, щоб водії були зосереджені на дорозі, але водночас сповіщення могло бути нав’язливим під час тривалих поїздок.

Після низки тестів та обліку відгуків користувачів Tesla, схоже, готова відмовитись від цього попередження для водія. Замість вимоги докладати зусиль тепер буде використовуватися внутрішня камера, здатна постійно контролювати, що очі водія дійсно спрямовані на дорогу.

Ілон Маск заявив, що крім усунення попередження на панелі приладів, в систему FSD внесені й інші зміни. Тепер система прискорюватиметься і сповільнюватиметься менш різко, що забезпечить більш комфортну їзду порівняно з попередніми версіями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co