Tesla готується до масштабного розширення мережі зарядних станцій

Американський виробник електрокарів Tesla планує суттєво розширити мережу своїх зарядних станцій Supercharger по всьому світу. Це станеться вже до кінця поточного року. Таким чином компанія Ілона Маска хоче зробити станції доступними для власників електромобілів інших компаній,.

Як відомо, Supercharger – це технологія швидкої зарядки акумуляторів електрокарів від марки Tesla потужністю 72 кВт, 150 кВт або 250 кВт. Перші шість станцій з’явилися ще 24 вересня 2012 року. У минулому кварталі у компанії Tesla налічувалося 26 тис. 900 Supercharger.

Цікаво, що на деяких ринках компанія Tesla застосовує свій власний роз’єм для зарядки. Вона буде надавати перехідники на станціях для клієнтів.

Однією з причин, через яку компанія Tesla прийняла рішення включити в свою мережу клієнтів інших компаній, могла стати новина про субсидії для інфраструктури електрокарів з боку американської влади.

Зазначимо, незважаючи на розвиток інфраструктури в Україні, заправних станцій для електричних моделей вкрай не вистачає. Особливо їх дефіцит власники «електричок» відчувають на вихідних, у періоди свят та літніх відпусток.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...