Tesla готує новий електромобіль із запасом ходу 1000 км і розгоном до «сотні» за 1 секунду

Ілон Маск в Twitter (X) офіційно анонсував наступний новий автомобіль Tesla – це буде Tesla Roadster нової генерації. За словами Маска, «такої машини ніколи не буде, якщо її взагалі можна назвати машиною».

Очільник Tesla повідомив, що офіційна прем’єра Roadster відбудеться наприкінці поточного року, але постачання серійних електромобілів стартують лише наступного року.

За словами Маска, до 60 миль на годину (до 96,5 км/год) новий Roadster буде прискорюватися менше ніж за секунду. Запас ходу топової версії електрокара складе 620 миль або майже 1000 км.

Нагадаємо, прототип Tesla Roadster другого покоління було показано ще у листопаді 2017 року. Відомо, що родстер, що матиме знімний скляний дах, двоє дверей, два основних передніх сидіння і два менших задніх. Модель оснащена трьома електричними двигунами (один попереду і два позаду) і має повний привод. Вихідний крутний момент — 10 000 Н·м. Електричний акумулятор нового електромобіля має енергетичну ємність у 200 кВт·год, що удвічі більше, ніж у Tesla Model S P100.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!