Технологічна компанія Oppo займеться розробкою автомобілів

Китайська технологічна компанія Oppo створює автомобільний підрозділ. Це вже десятий техногігант, який працює в автомобільній промисловості.

Великі китайські технологічні компанії останнім часом проявили великий інтерес до автомобільної промисловості. Зрештою зараз, більше, ніж будь-коли раніше, існує тісний взаємозв’язок між автомобільною та технологічною індустрією. Нещодавно було оголошено, що Xiaomi і Huawei збираються зосередитися на електромобілях, тепер Oppo теж готує щось подібне. Компанія, яку ми знаємо по смартфонах Oppo і OnePlus, набирає персонал для автомобільних цілей. Про це свідчать вакансії, розміщені на CarNewsChina.

Крім іншого, компанія шукає розробників для «автомобільних систем». Що ще більш цікаво, Oppo також шукає менеджерів з продажу з досвідом роботи в автомобільній промисловості. Сама Oppo поки не афішує те, що відбувається. Генеральний директор Oppo Тоні Чен вказав на початку цього року, що компанія розглядає можливість виходу в автомобільну промисловість, хоча в той час він не знав, чи дійсно Oppo хоче продавати автомобілі, як Xiaomi, або хоче робити більше в фоновому режимі. В останньому маються на увазі, наприклад, постачання систем і програмного забезпечення для автономного водіння або інформаційно-розважальних систем. До речі, в Oppo також є вакансії, які орієнтовані на розробку автономних транспортних засобів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...