Так може виглядати Purosangue – перший кросовер марки Ferrari

Розмови про те, що в Маранелло замислюються над запуском кросовера, вперше зазвучали в 2017 році з вуст нині покійного Серджіо Маркіонне — генерального директора концерну Fiat Chrysler Automobiles. Ще через кілька місяців італійці визначилися з ім’ям Purosangue («чистокровний»); потім приступили до випробувань вузлів і агрегатів на так званих «мулах». І лише недавно фотошпигунам вдалося зловити кросовер в оригінальному кузові.

Зрозуміло, розглянути дрібні деталі під щільною камуфляжною плівкою (а з нею італійці постаралися) – завдання практично нездійсненне. Проте, наші художники ретельно вивчили шпигунські знімки, зіставили побачене з наявною інсайдерською інформацією … і створили кілька детальних рендерів в ракурсі три чверті ззаду.

Судячи з останніх фотографій, пропорціями Purosangue нагадує Ferrari GTC4Lusso зі збільшеним кліренсом і значно піднятою лінією даху. Характерною особливістю паркетника є виражена виштамповка, «що стартує» від передньої арки і висхідна гіпербола до широкої задньої стійки. Під утвореною нею «складкою» на п’ятій двері — характерні для моделей марки кргулячки ліхтарів. Нижче — здвоєні випускні патрубки і агресивного виду дифузор.

Що до технічної складової, за чутками Ferrari Purosangue отримає регульовану пневмопідвіску і парочку двигунів: базовою стане 700-сильна гібридна установка на основі V8, топовою – 800-сильний V12. Втім, останнє не точно («спасибі» ненаситним екологам). Так чи інакше, чекати залишилося не дуже довго. Дебют кросовера з Маранелло може відбутися вже в наступному році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...