Так може виглядати президентський електролімузин Байдена

Cadillac One зобразили з передньою частиною від електрокара Lyriq.

46-й президент США Джо Байден оголосив пріоритетом автомобільної галузі загальну електрифікацію, тому знаменитий лімузин The Beast може одного разу теж стати електричним.

Обраний президент США Джо Байден разом з Білим домом отримає в своє розпорядження і американський автомобіль No1: знаменитий лімузин Cadillac One на прізвисько The Beast. З 1993 року президентський автомобіль являє собою лімузин виробництва General Motors з «обличчям» Cadillac. Останньою версією був «Звір» Дональда Трампа, представлений в 2018 році. Він був побудований на платформі вантажівки GMC TopKick, броньований по вищій категорії і важив понад 6800 кілограмів. Джо Байден може продовжувати використовувати The Beast або замовити новий лімузин.

Якщо він все-таки вирішить вибрати останній варіант, як буде виглядати новий президентський лімузин? З огляду на те, що пріоритетом розвитку автомобільної галузі Байден оголосив загальну електрифікацію, видання GM Authority показало The Beast броньованим лімузином з фронтальною частиною від електричного кросовера Cadillac Lyriq, який був показаний в серпні 2020 року. Вийшло цілком непогано, а з урахуванням того, що Байден збирається пересадити чиновників на електрокари, ця ідея може втілитися в реальність.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gmauthority.com