Так може виглядати Mercedes-Benz CLE

Зовсім нове сімейство має замінити дводверні моделі C- і E-класів.

Якщо в останні роки ви стежили за тим, як Mercedes-Benz перекроював номенклатуру своїх моделей, то, можливо, пам’ятаєте індекс CLE. Років п’ять тому ходили чутки, що його присвоять спадкоємцю тодішнього CLS – що було б логічно, адже технічно цей купевидний седан набагато ближче не до S-, а до E-класу. Але в підсумку автомобіль третього покоління вийшов під тим же ім’ям.

Знову назва CLE спливла в 2020 році, але тепер уже в іншій якості. Вважається, так позначать абсолютно нове сімейство моделей, яке замінить купе і кабріолети відразу і C-, і E-класу. Нещодавно британське видання Auto Express в черговий раз підігріло цей слух, заявивши, що випуск машини з відкритим кузовом запланований на 2023 рік, а тепер колеги з Motor.es створили неофіційні рендери і купе, і кабріолета CLE, орієнтуючись на стиль останніх новинок «Мерседеса».

Відмова концерну Daimler від нішевих дводверок обумовлена міркуваннями економії і бажанням уникнути внутрішньої конкуренції. Так, минулого року в відставку вже відправили компактний родстер SLC (колишній SLK). У сімействі S-класу актуальної генерації купе і кабріолета теж не буде, та й доля Mercedes-AMG GT Roadster вже вирішена: його фактично замінить новий Mercedes-AMG SL.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...