Так може виглядати ID.Buzz у спортивному варіанті

Автобуси Volkswagen мають довгу історію тюнінгу, часом незвичайними способами, і ми очікуємо, що новий ID Buzz також стане одним з найбажаніших об’єктів для доробок.

Щоб надати ID.Buzz спортивності, потрібно оснастити його спортивним обваженням. Таку вже створила норвезька компанія Zyrus Engineering. На рендерах ви можете спостерігати плід їхньої роботи.

Zyus називає цей комплект “Z Buzz”, і хоча поки це лише рендери, компанія планує пустити кит-комплект у виробництво з першої половини наступного року. До його створення, очевидно, підштовхнули люди, у яких є замовлений Volkswagen ID.Buzz.

Комплект складається з переднього спліттера з крилами з боків, бічних спідниць, агресивного дифузора ззаду та великого спойлера на даху, який, мабуть, є найцікавішою частиною комплекту. Карбонові кришки дзеркал також входять в оснащення, але за 22-дюймові колеса доведеться заплатити додатково.

Всі деталі спроектовані та виготовлятимуться компанією Zyrus Engineering у Норвегії. Вартість комплекту досягає 11900 євро, а якщо ви хочете ті самі 22-дюймові колеса, то доведеться доплатити 4999 євро. При замовленні комплекту ви можете вказати, чи хочете ви пофарбувати деталі або залишити їх у первозданному вигляді і покрити глянсовим або матовим прозорим лаком.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com