Suzuki випустить гібридну та вантажну версії Jimny

Компанія Suzuki планує розширити родину позашляховиків Jimny за рахунок нових модифікацій. Про це пише CarSales з посиланням на заяву одного із топ-менеджерів австралійського підрозділу компанії Майкла Пачота.

Основними кандидатами на реалізацію вважаються позашляховик із гібридною силовою установкою та дводверний пікап на його базі.

Майкл Пачота заявив, що будь-який варіант Jimny, який виходить на ринок, збільшує його продаж, і навів приклад щодо нещодавньої появи п’ятидверної модифікації позашляховика. Тому, за його словами, серійний пікап теж міг би мати попит, тим більше, що Suzuki у цій галузі вже експериментувала.

У 2019 році на Токійському автосалоні фірма показувала перспективну вантажівку Jimny Sierra. Пікап міг би знайти попит у регіонах, де традиційно популярні як сам Jimny, так і вантажівки загалом, наприклад, в Австралії та ПАР.

Бензоелектрична версія має допомогти моделі повернутися на ті ринки, звідки довелося видалити паливний Jimny через посилення екостандартів. У деяких країнах Suzuki змушена задля дотримання законів, наприклад, продавати Jimny як комерційний фургон без заднього дивана. Крім того, електричне доповнення дозволить зробити позашляховик трохи потужнішим.

Нарешті, в Suzuki обдумують перспективу створення повністю електричної модифікації Jimny, але така версія якщо і з’явиться, то лише на початку наступного десятиліття. На той момент електрична лінійка бренду, яку розробляють за підтримки Toyota, має налічувати до п’яти моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!