Suzuki Jimny почали виробляти за межами Японії

Субкомпактний позашляховик Suzuki Jimny тепер виробляють не тільки в Японії: компанія налагодила його паралельний випуск на потужностях своєї філії в Індії — це Maruti Suzuki.

Локалізований в Індії варіант Jimny технічно не відрізняється від версії Jimny Sierra. Нагадаємо, в Японії виробляються дві версії позашляхового “малюка”: Jimny і Jimny Sierra. Перший націлений на внутрішній ринок і є кей-каром: він трохи компактніший (позбавлений розширювачів колісних арок) і оснащується 0,66-літровим моторчиком.

Suzuki позиціює Індію в якості однієї з важливих баз виробництва автомобілів для експорту на зарубіжні ринки, в тому числі в Латинську Америку, на Середній Схід, в Африку і так далі. Крім того, на самому індійському ринку Suzuki є одним з традиційних лідерів.

Зібраний в Індії Suzuki Jimny оснащується «атмосферником» K15B (1,5 л, 102 к.с.), що поєднується з п’ятиступеневою МКП або чотиридіапазонним «автоматом». Привід підключається повний.

До речі, в Індії кілька десятиліть випускався Jimny/Samurai SJ40: його тут поставили на конвеєр в 1985 році і припинили збирати лише в 2019-му. Таким чином, індійська версія позашляховика прожила на 20 років більше, ніж японська.

Нагадаємо, Jimny нинішнього, четвертого покоління вийшов влітку 2018 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com