Suzuki інвестує $35 млрд у виробництво електромобілів до 2030 року

Японська компанія Suzuki заявила, що інвестує загалом 4,5 трлн ієн (34,79 млрд доларів) у дослідження та розробки, а також у створення виробництва електромобілів у рамках своєї стратегії зростання на період до 2030 року. 2 трильйони ієн (15,45 млрд доларів) планується направити на розвиток технологій електрифікації та автономного водіння, а ще 2,5 трильйони ієн (19,34 млрд доларів) — на будівництво заводу з виробництва акумуляторних електромобілів та інфраструктури для отримання поновлюваної енергії.

Suzuki планує представити свої перші акумуляторні електромобілі в Японії, включаючи невелику спортивну модель і компактну міську модель, в 2023 році, а в 2024 році – в Європі та Індії. Компанія також розраховує показати широкому загалу свої перші акумуляторні електричні мотоцикли в 2024 році.

Suzuki збирається максимально використати свою співпрацю з автомобільним гігантом Toyota, щоб захопити велику частку багатообіцяючого індійського ринку електромобілів, який набирає обертів. Suzuki планує за допомогою Toyota освоїти технологію виробництва невеликих електромобілів, заявив її президент Тошихіро Судзукі (Toshihiro Suzuki) під час візиту до Індії цього місяця, тим самим показавши прагнення компанії розширити свою присутність на індійському ринку електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com