Стильно та сучасно: у мережі показали концепт нової «Таврії» (фото)

Український дизайнер Роман Прядко, який неодноразово публікував рендери нових вітчизняних авто, представив концепт нової «Таврії».

Відповідне зображення він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зображення Tavria Nova демонструє, як міг би змінитися легендарний український хетчбек, якби його запустили в серію, наприклад в 2021 році. Дводверний хетчбек отримав більш аеродинамічний силует кузова. При цьому для новинки зберегли характерні чорні бампери, нахил лобового скла і багажника, форма колісних дисків. Тим часом розмір коліс істотно збільшили, а на кузові видно нові виштамповки.

Нагадаємо, ЗАЗ-1102 «Таврія» — легковий передньопривідний автомобіль із кузовом типу хетчбек. Вироблявся на Запорізькому автомобілебудівному заводі з 1988 по 1997 рік. В 1998 році на зміну моделі прийшла «Таврія Нова», яку ЗАЗ виробляв до 1 січня 2007 року. За увесь час виробництва автомобілі сімейства «Таврія» вироблялися в десятках конфігурацій. Машини оснащували двигунами об’ємом від 0,9 до 1,3 літра (карбюраторні та інжекторні). Найслабший з них генерував 45 кінських сил, а найпотужніший – 64 к.с..

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!